Pakistanlı alimin mühazirəsi: “ABŞ-ın Əfqanıstanı tərk etməsi və bunun Rusiya üçün nəticələri
Qərbi Kaspi Universitetində Pakistanın Sargodha Universitetinin Siyasət və Beynəlxalq Münasibətlər Departamentinin dosenti, İslamabadda yerləşən Diplomatik və Strateji Məsələlər üzrə Mərkəzin (CDSA) həmtəsisçisi, strateji və nüvə tədqiqatlar üzrə fəlsəfə doktoru Aşfaq Əhmədin “ABŞ-ın Əfqanistanı tərk etməsi və bunun Rusiya üçün nəticələri” mövzusunda mühazirəsi olacaq.
Mühazirə dekabrın 24-də saat 11.00-da Qərbi Kaspi Universitetinin Əhməd Rəcəbli 3 ünvanında, Biznes və İqtisadiyyat Məktəbinin Akt Zalında keçiriləcək.

Lecture by Pakistani Professor
Ashfaq Ahmad, associate professor of the Department of Politics and International Relations at Sargodha University in Pakistan, co-founder of the Centre for Diplomatic and Strategic Affairs (CDSA) in Islamabad, PhD in Strategic and Nuclear Research, will deliver a lecture on "US withdrawal from Afghanistan and its consequences for Russia" at the Western Caspian University.
The lecture will be held on December 24 at 11.00 in the Assembly Hall of the School of Business and Economics, Ahmad Rajabli 3, Western Caspian University.