Pakistanlı alimin mühazirəsi: “ABŞ-ın Əfqanıstanı tərk etməsi və bunun Rusiya üçün nəticələri
Qərbi Kaspi Universitetində Pakistanın Sargodha Universitetinin Siyasət və Beynəlxalq Münasibətlər Departamentinin dosenti, İslamabadda yerləşən Diplomatik və Strateji Məsələlər üzrə Mərkəzin (CDSA) həmtəsisçisi, strateji və nüvə tədqiqatlar üzrə fəlsəfə doktoru Aşfaq Əhmədin “ABŞ-ın Əfqanistanı tərk etməsi və bunun Rusiya üçün nəticələri” mövzusunda mühazirəsi olacaq.
Mühazirə dekabrın 24-də saat 11.00-da Qərbi Kaspi Universitetinin Əhməd Rəcəbli 3 ünvanında, Biznes və İqtisadiyyat Məktəbinin Akt Zalında keçiriləcək.

Лекция пакистанского ученого на тему «Уход США из Афганистана и его последствия для России»
В Западно-Каспийском Университете состоится лекция доцента Департамента политики и международных отношений Университета Саргодха (Пакистан), соучредителя Исламабадского центра дипломатических и стратегических проблем (CDSA), доктора философии по стратегическим и ядерным исследованиям Ашфага Ахмада на тему «Уход США из Афганистана и его последствия для России».
Лекция пройдет 24 декабря в актовом зале Школы бизнеса и экономики Западно-Каспийского Университета, расположенном по адресу ул. Ахмеда Раджабли, 3. Начало лекции - 11:00.