• Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri üçün Ruminiyada təqaüdlə təcrübə imkanı - AÇIQ MÜSABİQƏ
Braşov Transilvaniya Universiteti ilə Qərbi Kaspi Universiteti arasında Avropa Birliyi təhsil proqramı olan Erasmus+ çərçivəsində imzalanan tərəfdaşlıq müqaviləsinə əsasən Qərbi Kaspi Universitetinin bakalavr və ya magistratura pilləsinin Biznes sahəsi üzrə təhsil alan bir tələbəsi 2021/2022 akademik ilinin payız semesterində Braşov Transilvaniya Universitetində təcrübə keçəcək. Təcrübə müddəti 3 ayı əhatə edəcək və hər ay ərzində tələbəyə 800 avro dəyərində təqaüd veriləcək.
Bu məqsədlə Qərbi Kaspi Universiteti tələbələri arasında açıq müsabiqə elan edir. Müsabiqədə hal-hazırda Biznes sahəsi üzrə təhsil alan bakalavr pilləsinin II və III kurs tələbələri və magistratura pilləsinin II kurs tələbələri iştirak edə bilərlər. Müsabiqədə iştirak etmək üçün ingilis dilini bilmək mütləqdir.
Qeyd etmək istərdik ki, tələbələrdən proqramda iştirak üçün heç bir məbləğ tələb olunmur. Bu imkandan yararlanmaq istəyən tələbələr iyunun 21-nə qədər CV və Motivasiya məktublarını ingilis dilində administration_iro@wcu.edu.az ünvanına göndərə bilərlər.
Əlavə sualınız yarandığı təqdirdə administration_iro@wcu.edu.az email ünvanına müraciət edə bilərsiniz.

• WCU Scholarship &Internship Opportunities in Romania
As per the partnership agreement signed between Brasov Transylvania University and WCU within the framework of the European Union educational program Erasmus +, a bachelor’s or master’s degree student of WCU will win an internship at Brasov Transylvania University in the fall semester of 2021/2022. The internship will last three months and the student will receive a 800 Euros per month.
Therefore, WCU announces an open competition among students. The competition is open to second and third-year undergraduate and second-year master’s students currently studying Business. Knowledge of English is required to participate in the competition.
We would like to note that students are not required to pay any money to participate in the programme. Students wishing to take advantage of this opportunity can send their CVs and letters of motivation in English to administration_iro@wcu.edu.az before June 21.