Stolüstü tennis turnirinin QALİBLƏRİ MƏLUM OLDU
Qərbi Kaspi Universitetində “Gənclər Günü”nə həsr olunmuş Stolüstü tennis üzrə universitetdaxili turnir keçirilib.
Turnirdə universitetin müəllimləri, maqistratura və bakalavr səviyyələrində təhsil alan tələbələr iştirak ediblər. Turnirin yekunlarına görə nəticələr belə olub:
I yer (qadınlar arasında) - Yüksək texnologiyalar və innovativ mühəndislik fakultetinin 2-ci kurs tələbəsi - Seyidxanım Rüstəmova
I yer (kişilər arasında) - Biznes və İqtisadiyyat Məktəbinin 1-ci kurs tələbəsi – Emil Həsənov
II yer ( qadınlar arasında) – universitetin imtahanların təşkili, ingilis dilinin tədbiqi və tədrisdə struktur islahat üzrə prorektor Kəklik Gözəlova
II yer (kişilər arasında) – Proqramlaşdırma və informasiya təhlükəsizliyi kafedrasının müdiri Fariz Həsənli
III yer (qadınlar arasında) – Yüksək texnologiyalar və innovativ mühəndislik məktəbinin 2-ci kurs tələbəsi İlhamə Quliyeva
III yer (kişilər arasında) - Biznes və İqtisadiyyat Məktəbinin 1-ci kurs tələbəsi – Səid Abdullayev
Turnirin qaliblərinin mükafatlandırılma mərasimi fevral ayının 2-də - “Gənclər günü”ndə keçiriləcək.

• An intra-university table tennis tournament dedicated to "Youth Day" was held at Western Caspian University
An intra-university table tennis tournament dedicated to "Youth Day" was held at Western Caspian University
The tournament was attended by teachers of the university, students studying at master's and bachelor's level. The results were as follows:
1st place (women) - 2nd year student of the Faculty of High Technologies and Innovative Engineering - Seyidkhanim Rustamova
1st place (men) - 1st year student of the School of Business and Economics - Emil Hasanov
2nd place (women) - vice-rector Keklik Gozalova for the organisation of exams, the implementation of the English language and the structural reform of teaching.
2nd place (men) - Fariz Hasanli, head of the department of programming and information security
3rd place (women) - Ilhama Guliyeva, 2nd year student of the School of High Technologies and Innovative Engineering