Tələbələrimiz üçün daha bir təcrübə proqramı imkanı
Azərbaycan Beynəlxalq Bankı Qərbi Kaspi Universitetinin sonuncu kurs tələbələri və məzunları üçün təcrübə proqramı təklif edir.
Azərbaycan Beynəlxalq Bankı yaşı 18 -dən 25-ə qədər (Ali təhsil alan tələbələr və ali təhsilini bitirmiş məzunlar) olan və aşağıda sadalanan keyfiyyətlərə malik olan hər kəsi yeni təcrübə proqramında iştirak etməyə dəvət edir.
Namizədlər aşağıdakı səriştəliliklərə malik olmalıdırlar:
∙ Çevik
∙ Təşəbbüskar
∙ Həvəsli
∙ İşgüzar
∙ Gülərüz
∙ Məsuliyyətli
∙ Ünsiyyətcil
“ABB Rəqəmsal maarifləndirmə” təcrübə proqramının fəaliyyətinin əsas məqsədi gənclərin 3 ay müddət ərzində fərdi inkişafına nail olmaqla, onlara asudə vaxtın səmərəli idarə edilməsi , əmək vərdişlərinin inkişaf etdirilməsi, gələcək karyera imkanlarının artırılması, bank qanunvericiliyi və fəaliyyəti üzrə vacib olan biliklərin mənimsənilməsi, liderlik bacarıqlarının qazanılması, sosiallaşması, komanda işinin öyrənilməsi üçün imkan yaratmaqdır.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV-lərini tmtim@wcu.edu.az elektron ünvanına göndərə bilərlər.
Məktubun mövzu hissəsində müraciət edilən vəzifə adının “Rəqəmsal maarifləndirmə təcrübə proqramı şəklində göstərilməsi xahiş edilir.
Təcrübə proqramına qəbul prosesinin növbəti mərhələsi üçün yalnız seçilmiş namizədlərlə əlaqə saxlanacaq.

Еще одна возможность практической подготовки для наших студентов
Международный Банк Азербайджана предлагает студентам последнего курса и выпускникам Западно-Каспийского Университета программу практической подготовки.
Международный Банк Азербайджана приглашает принять участие в новой программе практической подготовки лиц в возрасте от 18 до 25 лет (студенты, получающие высшее образование и выпускники, завершившие учебу), обладающих указанными качествами:
- находчивость
- инициативность
- рвение
- деловитость
- приветливость
- ответственность
- общительность
Главной целью программы «МБА Цифровое просвещение» является достижение индивидуального развития молодежи в течение 3-х месяцев путем обучения эффективному управлению свободным временем, усовершенствования трудовых навыков, расширения карьерных возможностей, усвоения необходимых знаний в области банковской деятельности и законодательства, приобретения лидерских навыков, социализации, изучения основ командной работы.
Кандидаты, отвечающие указанным требованиям, могут направить свое резюме на адрес электронной почты tmtim@wcu.edu.az.
Просьба указать в теме письма название желаемой должности как «Программа практической подготовки по цифровому просвещению».