Zəfər Gününə həsr olunan Şahmat turniri keçiriləcək!
Qərbi Kaspi Universitetində şahmat turniri keçiriləcək. Mübarizə olimpiya sistemi üzrə aparılacaq. Turnirdə Qərbi Kaspi Universitetinin bütün tələbə və müəllim heyəti iştirak etmək hüququna malikdir.
Zəfər Gününə həsr olunan turnir tələbələrin asudə vaxtlarının səmərəli keçirilmələri və şahmatın kütləviliyinin artırılması məqsədi daşıyır.
Qaliblər mükafat və hədiyyələrlə təltif olunacaqlar. Qeydiyyat Auditoriyadan kənar işlər üzrə şöbədə(318-ci otaq, 2 saylı korpus) və ya aşağıda yerləşdirilən link vasitəsilə aparılır. Turnirdə iştirak etmək istəyən tələbələr 20 oktyabr tarixinə qədər müraciət edə bilərlər.

A chess tournament dedicated to Victory Day will be held!
A chess tournament will be held at Western Caspian University. The fight will be held according to the Olympic system. All students and teaching staff of the Western Caspian University have the right to participate in the tournament.
The tournament dedicated to the Victory Day aims to effectively spend the free time of students and increase the popularity of chess.
The winners will be awarded with prizes and gifts. Registration is done in the department for affairs outside the Auditorium (room 318, building No. 2) or through the link posted below. Students who want to participate in the tournament can apply until October 20.