Tələbəmiz təltif olunub
Qərbi Kaspi Universitetinin Yüksək Texnologiyalar və İnnovativ Mühəndislik Məktəbinin 3-cü kurs biologiya ixtisasının tələbəsi Minarə Kərimli universitetlərarası olimpiadada iştirak edib və sertifikatla təltif olunub.
Qeyd edək ki, Bakı Dövlət Universitetin ali məktəb tələbələri arasında Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 101-ci ildönümünə və BDU-nun 105 illik yubileyinə həsr olunmuş fizika, riyaziyyat, kimya, biologiya və coğrafiya fənləri üzrə respublika olimpiadasında 16 universitetdən 400-dən çox tələbə iştirak edib.

• WCU Student Awarded in Republican Olympiad
Minara Karimli, third-year student of the faculty of Biology  of the School of High Technologies and Innovative Engineering of the Western Caspian University, participated in the Interuniversity Olympiad and was awarded a certificate.
Notably, more than 400 students from 16 universities took part in the Republican Olympiad held on the subjects of physics, mathematics, chemistry, biology and geography among the higher school students of Baku State University, and dedicated to the 101st anniversary of the birth of National Leader Heydar Aliyev and the 105th anniversary of Baku State University.