Tələbəmiz təltif olunub
Qərbi Kaspi Universitetinin Yüksək Texnologiyalar və İnnovativ Mühəndislik Məktəbinin 3-cü kurs biologiya ixtisasının tələbəsi Minarə Kərimli universitetlərarası olimpiadada iştirak edib və sertifikatla təltif olunub.
Qeyd edək ki, Bakı Dövlət Universitetin ali məktəb tələbələri arasında Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 101-ci ildönümünə və BDU-nun 105 illik yubileyinə həsr olunmuş fizika, riyaziyyat, kimya, biologiya və coğrafiya fənləri üzrə respublika olimpiadasında 16 universitetdən 400-dən çox tələbə iştirak edib.

Наш студент награжден
Минара Керимли, студентка 3-го курса факультета Высоких технологий и инновационной инженерии Западно-Каспийского университета, приняла участие в межвузовской олимпиаде и получила сертификат.
Отметим, что среди студентов старших классов Бакинского государственного университета более 400 студентов из 16 вузов приняли участие в республиканской олимпиаде по предметам физики, математики, химии, биологии и географии, посвященной 101-й годовщине со дня рождения Общенационального лидера Гейдара Алиева и 105-летие БГУ.