"Bir vərəq-Bir yarpaq" layihəsi TƏLİMÇİ hazırlığına start ve
Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun dəstəyi və Qərbi Kaspi Universitetinin tərəfdaşlığı ilə təşkil olunan "Bir vərəq-Bir yarpaq" layihəsi TƏLİMÇİ hazırlığına start verir.
Siz də kağız israfçılığının azaldılması, təbiətimizin qorunması, yaşıllıqların bərpası məqsədilə keçirilən bu layihədə iştirak etmək istəyirsinizsə, bizə qoşulun!
Şərtlər:
Təbiət elmləri ixtisasında təhsil alanlar
Nitq və təqdimetmə qabiliyyəti olanlar
3 gün ərzində keçirilən təlimdə iştirak edən və müsabiqədən keçən şəxslər layihə çərçivəsində orta təhsil məktəblərində və digər müəssisələrdə cari mövzu ilə bağlı maarifləndirmə işi aparacaqlar.
✓ Təlimdə tam iştirak edən hər kəsə Sertifikat veriləcək.
✓ Müsabiqədən keçən və maarifləndirmə işində iştirak edənlərə həvəsləndirici mükafatlar təqdim olunacaq.

• The "One sheet-One leaf" project kicks off the training of TRAINERS
The project "One Sheet-One Leaf", organised with the support of the Youth Fund of the Republic of Azerbaijan and the partnership of Western Caspian University, commences the training of TRAINERS.
If you want to participate in this project to reduce paper waste, protect our nature and restore greenery, join us!
Conditions:
Natural science students
Those with speaking and presentation skills
Those who participated in the 3-day training and passed the competition will carry out educational work on the current topic in secondary schools and other institutions under the project.
✓ Anyone fully participating in the training will receive a certificate.
✓ Incentive prizes will be awarded to those who pass the competition and participate in the educational work.