"Bir vərəq-Bir yarpaq" layihəsi TƏLİMÇİ hazırlığına start ve
Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun dəstəyi və Qərbi Kaspi Universitetinin tərəfdaşlığı ilə təşkil olunan "Bir vərəq-Bir yarpaq" layihəsi TƏLİMÇİ hazırlığına start verir.
Siz də kağız israfçılığının azaldılması, təbiətimizin qorunması, yaşıllıqların bərpası məqsədilə keçirilən bu layihədə iştirak etmək istəyirsinizsə, bizə qoşulun!
Şərtlər:
Təbiət elmləri ixtisasında təhsil alanlar
Nitq və təqdimetmə qabiliyyəti olanlar
3 gün ərzində keçirilən təlimdə iştirak edən və müsabiqədən keçən şəxslər layihə çərçivəsində orta təhsil məktəblərində və digər müəssisələrdə cari mövzu ilə bağlı maarifləndirmə işi aparacaqlar.
✓ Təlimdə tam iştirak edən hər kəsə Sertifikat veriləcək.
✓ Müsabiqədən keçən və maarifləndirmə işində iştirak edənlərə həvəsləndirici mükafatlar təqdim olunacaq.

Проект «Один лист – Один листок» запускает тренинг ТРЕНЕР
Проект « Один лист – Один листок» , организованный при поддержке Молодежного фонда Азербайджанской Республики и партнерстве Западно-Каспийского университета, начинает подготовку ТРЕНЕРОВ
Если вы хотите принять участие в этом проекте, направленном на сокращение бумажных отходов, защиту нашей природы и восстановление зелени, присоединяйтесь к нам !
Условия :
Изучающие естественные науки, обладающие умением говорить и представлять, принявшие участие в 3-х дневном тренинге и прошедшие конкурс, будут проводить воспитательную работу по актуальной теме в общеобразовательных школах и других учреждениях в рамках проекта.
Каждому , кто будет участвовать в обучении, будет выдан сертификат
Тем, кто пройдет конкурс и примет участие в воспитательной работе , будет вручены поощрительные призы.