Qərbi Kaspi Universitetində Məzun Günü keçirilib
Məzun Günündə çıxış edən universitetin təsisçisi və prezidenti, professor Hüseyn Bağırov, filologiya elmləri doktoru, professor, Milli Məclisin deputatı Jalə Əliyeva, Azərbaycan Kibertəhlükəsizlik Təşkilatları Assosiasiyasının sədri Elvin Balacanov, xalq artisti, Bakı Xoreoqrafiya Akademiyasının prorektoru Təranə Muradova, Qərbi Kaspi Universitetinin ABŞ-nin UBİS Universiteti ilə birgə həyata keçirdiyi ikili diplom proqramının məzunu Sona Abdullayeva, universitetin doktorantı, pakistanlı Şeraz Mehmood və digərləri tələbələri təbrik edərək, gələcək həyatlarında uğurlar arzuladılar.
Tədbirdə eyni zamanda fəxri qonaq qismində Milli Məclisin deputatları – Müşfiq Məmmədli, Məzahir Əfəndiyev, Müşfiq Cəfərov, Vüqar İsgəndərov iştirak ediblər.
Tədbirdə universitetin tələbələrindən ibarət Xor kollektivinin çıxışları, əcnəbi tələblərin təqdimatında Azərbaycan milli rəqsləri maraqla qarşılanıb.

The Founder and President of the university, professor Huseyn Bagirov, doctor of philological sciences, professor, member of the Milli Majlis Jala Aliyeva,  Chairman of the Board of the Association of Cyber Security Organizations of Azerbaijan, Elvin Balajanov, People's artist, vice-rector of the Baku Choreography Academy Tarana Muradova, Sona Abdullayeva, graduate of Western Caspian University’s dual diploma (MBA) programme jointly implemented with  UBIS University of Switzerland, Sheraz Mehmood, a doctorate student of the university and others congratulated the students and wished them success in their future lives.
MPs of the Milli Majlis - Mushfig Mammadli, Mazahir Efendiyev, Mushfig Jafarov, Vugar Iskenderov - took part in the event as guests of honor.
At the event, the performances of the Choir collective of university students, Azerbaijani national dances in the presentation of foreign students received interest by event participants.