Qərbi Kaspi Universitetində Məzun Günü keçirilib
Məzun Günündə çıxış edən universitetin təsisçisi və prezidenti, professor Hüseyn Bağırov, filologiya elmləri doktoru, professor, Milli Məclisin deputatı Jalə Əliyeva, Azərbaycan Kibertəhlükəsizlik Təşkilatları Assosiasiyasının sədri Elvin Balacanov, xalq artisti, Bakı Xoreoqrafiya Akademiyasının prorektoru Təranə Muradova, Qərbi Kaspi Universitetinin ABŞ-nin UBİS Universiteti ilə birgə həyata keçirdiyi ikili diplom proqramının məzunu Sona Abdullayeva, universitetin doktorantı, pakistanlı Şeraz Mehmood və digərləri tələbələri təbrik edərək, gələcək həyatlarında uğurlar arzuladılar.
Tədbirdə eyni zamanda fəxri qonaq qismində Milli Məclisin deputatları – Müşfiq Məmmədli, Məzahir Əfəndiyev, Müşfiq Cəfərov, Vüqar İsgəndərov iştirak ediblər.
Tədbirdə universitetin tələbələrindən ibarət Xor kollektivinin çıxışları, əcnəbi tələblərin təqdimatında Azərbaycan milli rəqsləri maraqla qarşılanıb.

В Западно-Каспийском университете состоялся Выпускной вечер
Выступившие на выпускном вечере основатель и президент университета, профессор Гусейн Багиров, доктор филологических наук, профессор, член Милли Меджлиса Жала Алиева, председатель Ассоциации организаций кибербезопасности Азербайджана Эльвин Баладжанов, народная артистка, проректор Бакинской академии хореографии Тарана Мурадова, выпускница программы двойного диплома, реализуемой совместно Западно-Каспийским университетом и Университетом UBIS США Сона Абдуллаева, докторант университета Шераз Мехмуд и другие поздравили студентов и пожелали им успехов в дальнейшей жизни.
В качестве почетных гостей в мероприятии приняли участие депутаты Милли Меджлиса - Мушфиг Мамедли, Мазахир Эфендиев, Мушфиг Джафаров, Вугар Искендеров.
На мероприятии с интересом были встречены выступления хорового коллектива студентов университета, азербайджанские национальные танцы в представлении иностранных студентов.