Qərbi Kaspi Universiteti "Rebuild Karabakh 2024" sərgisində 3 layihə ilə iştirak edir
Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri 15-17 oktyabr 2024-cü il tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən 4-cü Azərbaycan Beynəlxalq Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisində ("Rebuild Karabakh 2024") iştirak edir.
Universitetimizi sözügedən sərgidə Ekologiya ixtisasının tələbəsi Xavər Əliyeva və Biologiya ixtisasının tələbəsi Jalə Mustafayeva təmsil edir. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin Aqrar İnnovasiya Mərkəzinin stendində Qərbi Kaspi Universitetinin "BİOQAZ", "RGB Silkworm" və "TECHICA stone" layihələri sərgilənir.

Students from Western Caspian University are participating in the 4th Azerbaijan International Exhibition for Restoration, Reconstruction, and Development of Karabakh ("Rebuild Karabakh 2024"), taking place at the Baku Expo Center from October 15-17, 2024.
Khavar Aliyeva, an student of Ecology faculty, and Jala Mustafayeva, a student of Biology faculty, are representing the university at the exhibition. Western Caspian University’s projects, "BIOGAZ," "RGB Silkworm," and "TECHICA stone," are being showcased at the stand of the Agrarian Innovation Center of the Ministry of Agriculture.