Qərbi Kaspi Universiteti "Rebuild Karabakh 2024" sərgisində 3 layihə ilə iştirak edir
Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri 15-17 oktyabr 2024-cü il tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən 4-cü Azərbaycan Beynəlxalq Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisində ("Rebuild Karabakh 2024") iştirak edir.
Universitetimizi sözügedən sərgidə Ekologiya ixtisasının tələbəsi Xavər Əliyeva və Biologiya ixtisasının tələbəsi Jalə Mustafayeva təmsil edir. Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin Aqrar İnnovasiya Mərkəzinin stendində Qərbi Kaspi Universitetinin "BİOQAZ", "RGB Silkworm" və "TECHICA stone" layihələri sərgilənir.

• Западно-Каспийский университет представляет 3 проекта на выставке «Восстановление Карабаха 2024»
Студенты Западно-Каспийского университета принимают участие в 4-й Азербайджанской международной выставке по восстановлению, реконструкции и развитию Карабаха («Rebuild Karabakh 2024»), проходящей в Баку Экспо Центре 15-17 октября 2024 года.
Наш университет на указанной выставке представляют Хавар Алиева, студентка факультета экологии, и Джала Мустафаева, студентка биологического факультета. Проекты Западно-Каспийского университета «BİOQAZ», «RGB Silkworm» и «TECHICA stone» представлены на стенде Аграрного инновационного центра Минсельхоза.