Qərbi Kaspi Universitetində Məzun Günü keçirilib
Məzun Günündə çıxış edən universitetin Qəyyumlar Şurasının sədri, professor Hüseyn Bağırov, Universitetin Təhsildə keyfiyyətin təminatı Şöbəsinin müdiri Wonda Grobbelaar, universitetin məzunu, ADA Universitetinin icraçı prorektoru Fariz İsmayılzadə çıxış edərək məzunları təbrik edib, onlara uğurlar arzulayıblar.
Tədbir bədii-əyləncəli hissə ilə davam edib, universitetin Xor kollektivinin ifaları və tələbələrin rəqsləri maraqla qarşılanıb.
Tədbirdə məzunlar və universitetin professor-müəllim heyəti ilə yanaşı millət vəkilləri - professor Musa Qasımlı, Ceyhun Məmmədov, Aydın Mirzəzadə, Vüqar Bayramov, professor Fikrət Sadıxov, yazıçı Varis Yolçiyev iştirak ediblər.

Western Caspian University President, Professor Huseyn Bagirov, Director of the Department of Ensuring Educational Quality at the University, Wonda Grobbelaar, and Executive Vice Rector of ADA University, Fariz Ismayilzade, Extend Congratulations and Best Wishes to Graduates at Commencement Day
The ceremony continued with a delightful blend of artistry and entertainment, captivating the audience with mesmerising performances by the university's Choir and the students' vibrant dance routines.
Esteemed guests in attendance included Members of Parliament, Professor Musa Gasimli, Ceyhun Mammadov, Aydin Mirzazade, Vuqar Bayramov, Professor Fikret Sadigov, and writer Varis Yolchiyev, who joined the graduates and the university's faculty in celebrating this special occasion.