Qərbi Kaspi Universitetində sərgi keçirilib
Qərbi Kaspi Universitetinin Memarlıq və Dizayn Məktəbinin tələbələrinin ekologiya mövzusuna həsr olunmuş qrafik dizayn, akvarel, maketlərdən ibarət işlərinin sərgisi keçirilib.
Sərgidə universitetin müəllim və tələbə heyəti ilə yanaşı Xalq rəssamı, professor, Rəssamlar İttifaqının birinci katibi Ağali İbrahimov, Xalq rəssamı, professor Xanlar Əhmədov, memarlıq üzrə elmlər doktoru Azərbaycan Dizaynerlər İttifaqının və Azərbaycan Memarlar İttifaqının İdarə Heyətinin üzvü, Qərbi Kaspi Universitetinin professoru Elçin Əliyev, Rusiya Rəssamlar Akademiyasının üzvü, əməkdar rəssam Şərif Şərifov, Kommunikasiya üzrə tanınmış mütəxəssis, irlandiyalı Mayk Maunsel də iştirak ediblər.
Tələbələrin yaradıcılığı ilə tanış olan qonaqlar onların işlərini yüksək qiymətləndirib, eyni zamanda tövsiyələrini veriblər.

An exhibition was held at Western Caspian University
An exhibition of graphic works, watercolors and models by students of the School of Architecture and Design of Western Caspian University was held, dedicated to the topic of ecology.
Along with teachers and students of the university, the exhibition was also attended by People's Artist, Professor, First Secretary of the Union of Artists Agali Ibragimov, People's Artist, Professor Khanlar Ahmadov, Doctor of Architecture, Member of the Board of Directors of the Union of Designers of Azerbaijan and the Azerbaijan Union of Architects, professor of the Western Caspian University Elchin Aliyev, member of the Russian Academy of Artists, honoured art worker Sharif Sharifov, well-known communication specialist, Irishman Mike Maunsell.
The guests, who got acquainted with the work of the students, highly appreciated their work while also giving their recommendations.