• Qərbi Kaspi Universitetinin Tələbələri Üçün Macaristanda Təqaüdlə Təhsil İmkanı
Qərbi Kaspi Universiteti və Macaristanın Pannoniya Universiteti arasında Erasmus+ çərçivəsində imzalanmış tərəfdaşlıq müqaviləsi əsasında, 2024/2025 akademik ilinin yaz semesterində Qərbi Kaspi Universitetinin bakalavr tələbəsi Macaristanda təhsil almaq imkanı qazanır.
Təhsil müddəti: 4 ay
• Qərbi Kaspi Universitetinin Biznes və İqtisadiyyat və Turizm bölmələrində II və III kurs tələbələri iştirak edə bilərlər.
• Müsabiqədə iştirak etmək üçün B2 səviyyədə ingilis dili biliyi mütləqdir.
• Ümumi Orta Müvəffəqiyyət Göstəricisi: 100 üzərindən 75 və daha yüksək
Proqramda iştirak üçün heç bir ödəniş tələb olunmur. Tələbələr ingilis dilində CV və Motivasiya məktublarını erasmus@wcu.edu.az ünvanına göndərə bilər və ya beynəlxalq əlaqələr şöbəsinə yaxınlaşa bilərlər. Son müraciət tarixi: 30.01.2025

• Возможность обучения со стипендией в Венгрии для студентов Западно-Каспийского Университета
Западно-Каспийский Университет и Университет Паннонии в Венгрии заключили партнерское соглашение в рамках программы Erasmus+, что дает студентам бакалавриата Западно-Каспийского Университета возможность обучаться в Венгрии в весеннем семестре академического года 2024/2025.
Продолжительность обучения: 4 месяца
· Студенты 2-го и 3-го курсов факультетов Бизнеса и Экономики, а также Туризма Западно-Каспийского Университета могут участвовать в конкурсе.
· Для участия в конкурсе обязательно знание английского языка на уровне B2.
· Общий средний балл успеваемости: 75 и выше из 100.
Участие в программе не требует оплаты. Студенты могут отправить свое резюме и мотивационное письмо на английском языке по адресу erasmus@wcu.edu.az или обратиться в отдел международных отношений. Последний срок подачи заявок: 30.01.2025.