Qərbi Kaspi Universitetində yaz imtahan sessiyası start götürüb .
Qərbi Kaspi Universitetində 2025-ci ilin yaz imtahan sessiyası başlayıb. Sessiya çərçivəsində universitetin Dizayn məktəbində tələbələrin baxış imtahanları təşkil olunub.
İmtahan zamanı tələbələr tərəfindən təqdim olunan layihələr böyük maraqla qarşılanıb. Onlar semestr ərzində əldə etdikləri bilik və bacarıqları real layihələr və konseptual təqdimatlar vasitəsilə nümayiş etdiriblər. Gənc dizaynerlər müxtəlif sahələri – qrafik dizayn, interyer  dizaynı istiqamətində hazırladıqları işləri təqdim edərək yaradıcı yanaşmalarını və texniki bacarıqlarını sərgiləyiblər.
Bu, tələbələrə həm akademik, həm də peşəkar baxımdan dəyərli rəy və tövsiyələr almaq imkanı yaradıb.

• The spring exam session has started at Western Caspian University.
The spring exam session of 2025 has started at Western Caspian University. As part of the session, students' review exams were organized at the university's Design School.
The projects presented by the students during the exam were met with great interest. They demonstrated the knowledge and skills they had acquired during the semester through real projects and conceptual presentations. Young designers presented their work in various fields - graphic design, interior design, demonstrating their creative approach and technical skills.
This created an opportunity for students to receive valuable feedback and recommendations from both academic and professional perspectives.