Dissertasiya işinin ilkin müzakirəsi
16 mart 2026-cı il tarixində saat 11:00-da Qərbi Kaspi Universitetində iddiaçı Abbasov Rza Cabir oğlunun 5301.01 – “Daxili fiskal siyasət və dövlət maliyyəsi” ixtisası üzrə “Pul-kredit tənzimlənməsinin iqtisadi inkişafa təsirinin qiymətləndirilməsi” mövzusunda iqtisad elmləri üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcəsini almaq üçün təqdim etdiyi dissertasiya işinin ilkin müzakirəsi keçiriləcəkdir.
İqtisadiyyat Məktəbinin Ümumi İqtisadiyyat və Maliyyə və mühasibat kafedralarının əməkdaşlarının iştirakı vacibdir.
Ünvan: Bakı, Əhməd Rəcəbli küçəsi, 3-cü paralel, 17A, AZ1072, Qərbi Kaspi Universiteti, 501 nömrəli otaq

ПЕРВИЧНОЕ ОБСУЖДЕНИЕ ДИССЕРТАЦИИ
16 марта 2026 года в 11:00 в Западно-Каспийском университете состоится первичное обсуждение диссертации, представленной заявителем Аббасовым Рза Джабиром оглу на соискание степени доктора философии по экономике по теме «Оценка влияния денежно-кредитного регулирования на экономическое развитие» по специальности 5301.01 – «Внутренняя фискальная политика и государственные финансы».
Присутствие сотрудников кафедр общей экономики и финансов и бухгалтерского учета Школы экономики обязательно.
Адрес: г.Баку, ул. Ахмада Раджабли, 3-я параллель, 17А, АЗ1072, Западно-Каспийский университет, аудитория 501.