Dos.Gökhan Kırbaç Qərbi Kaspi Universitetində
Erasmus+ Proqramı çərçivəsində akademik mobillik məqsədilə Dos.Gökhan Kırbaçın rəhbərliyi ilə 12-15 tarixlərində mühazirələr təşkil edilir.
Dos.Gökhan Kırbaç Türkiyənin İstanbul Kültür Universitetində logistika və təchizat zəncirinin idarə olunması sahəsində akademik fəaliyyət göstərir.
Elmi maraq dairəsinə blokzəncir (blockchain) texnologiyası, təchizat zəncirinin idarə olunması, rəqəmsallaşma, dayanıqlı logistika və qlobal təchizat zəncirlərinin davamlılığı daxildir.
Dos.Gökhan Kırbaç beynəlxalq və milli elmi jurnallarda logistika və təchizat zənciri sahəsində məqalələr nəşr etdirib. Həmçinin sözügedən sahələr üzrə elmi kitab və kitab bölmələrinin müəllifidir.
Akademik fəaliyyəti çərçivəsində logistika, təchizat zəncirinin idarə olunması və blokzəncir texnologiyası üzrə müxtəlif fənnlərini tədris edir.

Доцент Гёкхан Кирбач, в Западно-Каспийском университете
В рамках программы Erasmus+ с целью академической мобильности под руководством доцента Гёкхана Кирбача с 12 по 15 мая организуются лекции.
Доцент Гёкхан Кирбач — преподаватель в области логистики и управления цепями поставок в Стамбульском университете культуры, Турция.
Его научные интересы включают технологию блокчейн, управление цепями поставок, цифровизацию, устойчивую логистику и устойчивость глобальных цепей поставок.
Доцент Гёкхан Кирбач опубликовал статьи в области логистики и управления цепями поставок в международных и национальных научных журналах. Он также является автором научных книг и глав в книгах по вышеупомянутым областям.
В рамках своей академической деятельности он преподает различные предметы по логистике, управлению цепями поставок и технологии блокчейн.