Dos.Gökhan Kırbaç Qərbi Kaspi Universitetində
Erasmus+ Proqramı çərçivəsində akademik mobillik məqsədilə Dos.Gökhan Kırbaçın rəhbərliyi ilə 12-15 tarixlərində mühazirələr təşkil edilir.
Dos.Gökhan Kırbaç Türkiyənin İstanbul Kültür Universitetində logistika və təchizat zəncirinin idarə olunması sahəsində akademik fəaliyyət göstərir.
Elmi maraq dairəsinə blokzəncir (blockchain) texnologiyası, təchizat zəncirinin idarə olunması, rəqəmsallaşma, dayanıqlı logistika və qlobal təchizat zəncirlərinin davamlılığı daxildir.
Dos.Gökhan Kırbaç beynəlxalq və milli elmi jurnallarda logistika və təchizat zənciri sahəsində məqalələr nəşr etdirib. Həmçinin sözügedən sahələr üzrə elmi kitab və kitab bölmələrinin müəllifidir.
Akademik fəaliyyəti çərçivəsində logistika, təchizat zəncirinin idarə olunması və blokzəncir texnologiyası üzrə müxtəlif fənnlərini tədris edir.

Assoc.Prof. Gokhan Kirbac will participate in academic mobility activities at the School of Business and Local Governance of Western Caspian University.
Assoc. Prof. Gökhan Kırbaç is a faculty member specializing in logistics and supply chain management at Istanbul Kültür University, Türkiye.
His research interests include blockchain technology, supply chain management, digitalization, sustainable logistics, and the resilience of global supply chains.
He has published articles in national and international peer-reviewed journals in the field of logistics and supply chain management and has also authored academic books and book chapters in these areas.
As part of his academic duties, he teaches various courses in logistics, supply chain management, and blockchain technology.