Qərbi Kaspi Universitetinin dekanları İstanbul Gelişim Universitetində səfərdədir
Qərbi Kaspi Universitetinin İqtisadiyyat Məktəbinin dekanı Afaq Həsənova və Biznes və idarəetmə Məktəbinin dekanı Natiq Mirzəyev akademik mobillik proqramı çərçivəsində hazırda İstanbul Gelişim Universitetində səfərdədirlər.
Səfər çərçivəsində İstanbul Gelişim Universitetində İqtisadiyyat, İnzibati və Sosial Elmlər Fakültəsinin dekanı ilə görüş keçirilib.
Görüş zamanı ali təhsil müəssisələri arasında beynəlxalq əməkdaşlığın genişləndirilməsi, ikili diplom proqramları , tələbə-müəllim mübadiləsi ətrafında danışıqlar aparılıb.

• Deans of Western Caspian University are visiting Istanbul Gelişim University.
Dean of the School of Economics of Western Caspian University Afag Hasanova and Dean of the School of Business and Management Natig Mirzayev are currently visiting Istanbul Gelişim University within the framework of the academic mobility program.
As part of the visit, a meeting was held with the Dean of the Faculty of Economics, Administrative and Social Sciences at Istanbul Gelişim University.
During the meeting, talks were held on expanding international cooperation between higher education institutions, dual diploma programs, and student-teacher exchange.