• Qərbi Kaspi Universitetinin “Məzun 2025” tədbiri Akademik Dövlət Filarmoniyasında keçirildi.
29 iyun 2025-ci il tarixində Azərbaycan Akademik Dövlət Filarmoniyasında Qərbi Kaspi Universitetinin “Məzun 2025” adlı  tədbiri keçirildi.
Tədbirdə universitet rəhbərliyi, millət vəkilləri, mədəniyyət xadimləri, professor-müəllim heyəti, məzunlar, onların valideynləri  iştirak etdilər. Rəsmi çıxışlarda tələbələrin təhsil müddətində əldə etdikləri nailiyyətlər qeyd olundu, onlara gələcək həyat və karyera yollarında uğurlar arzu edildi.
Proqram musiqili və bədii kompozisiyalar, tələbələrin çıxışları və xatirə videoları ilə davam etdirildi.
“Məzun 2025” tədbiri tələbəlik illərinin son,lakin ən yaddaqalan səhifələrindən biri oldu. Tədbir universitetin tələbələrə göstərdiyi dəyərin və onların gələcəyinə olan inamın bariz nümunəsi kimi dəyərləndirildi.

The Western Caspian University “Graduate 2025” event was held at the Academic State Philharmonic.
On June 29, 2025, the Western Caspian University “Graduate 2025” event was held at the Azerbaijan Academic State Philharmonic.
The university administration, parliamentarians, cultural figures, faculty, graduates, and their parents participated in the event. The students’ achievements during their studies were celebrated in official speeches, and they were wished success in their future lives and careers.
The program continued with musical and artistic compositions, student performances, and commemorative videos.
The “Graduate 2025” event was one of the last, but most memorable pages of their student years. The event was evaluated as a clear example of the value the university shows to students and confidence in their future.