QKU və APFM arasında əməkdaşlıq görüşü
Azərbaycan Professional Maliyyə Menecerləri Assosasiyası (APFM) sözügedən sahədə təcrübəli mütəxəssislərin yetişdirilməsi sahəsində Qərbi Kaspi Universiteti ilə
də əməkdaşlığa başlayır.
Bu məqsədlə Qərbi Kaspi Universitetinin Tələbə və Məzunların Təcrübə və İnkişaf mərkəzi və APFM arasında olan əməkdaşlıq çərçivəsində ilk onlayn tədbir keçiriləcək.
Tədbirin məqsədi iqtisadi istiqamətlər üzrə təhsil alan tələbələrin gələcək əmək fəaliyyətlərində praktiki təcrübələrinin formalaşması baxımından hüquqi tələblərin və yerinə yetirilməsi tələb olunan vəzifələrin şərh edilməsidir.

Cooperation meeting between WCU and APFM
The Azerbaijan Association of Professional Financial Managers (APFM) starts cooperating with the Western Caspian University in training experienced specialists in this field.
For this purpose, the first online event will be held in the framework of cooperation between the Student and Alumni Internship and Development Center of the Western Caspian University and APFM.
The purpose of the event is to explain the legal requirements and tasks to be performed in terms of the formation of practical experience of students studying economics in future employment.