QKU və APFM arasında əməkdaşlıq görüşü
Azərbaycan Professional Maliyyə Menecerləri Assosasiyası (APFM) sözügedən sahədə təcrübəli mütəxəssislərin yetişdirilməsi sahəsində Qərbi Kaspi Universiteti ilə
də əməkdaşlığa başlayır.
Bu məqsədlə Qərbi Kaspi Universitetinin Tələbə və Məzunların Təcrübə və İnkişaf mərkəzi və APFM arasında olan əməkdaşlıq çərçivəsində ilk onlayn tədbir keçiriləcək.
Tədbirin məqsədi iqtisadi istiqamətlər üzrə təhsil alan tələbələrin gələcək əmək fəaliyyətlərində praktiki təcrübələrinin formalaşması baxımından hüquqi tələblərin və yerinə yetirilməsi tələb olunan vəzifələrin şərh edilməsidir.

Встреча по вопросам сотрудничества между ЗКУ и APFM
Ассоциация Профессиональных Финансовых Менеджеров Азербайджана (APFM) также начинает сотрудничество с Западно-Каспийским Университетом с целью подготовки опытных специалистов в этой области.
С этой целью, в рамках сотрудничества между APFM и Центром практики и развития студентов и выпускников Западно-Каспийского Университета, будет проведено первое онлайн-мероприятие.
Целью мероприятия является интерпретация правовых требований и задач, которые необходимо выполнить, с точки зрения формирования практического опыта студентов, обучающихся по экономическим направлениям, в будущей трудовой деятельности.