Qərbi Kaspi Universitetinin Biznes Məktəbi beynəlxalq təşkilata üzv seçilib
Azərbaycanın ilk biznes məktəbi Qərbi Kaspi Universitetinin Biznes Məktəbi biznes məktəblərinin akkreditasiyası prosesini həyata keçirən nüfuzlu AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) akkreditasiya təşkilatına üzv qəbul olunub.
Bu akkreditasiya təşkilatı 1916-cı ildə ABŞ-da yaranıb, qurumun əsası 17 ABŞ universiteti və kolleci tərəfindən qurulub.
2019-cu ildə təşkilat İSO 9001 keyfiyyət təminatı sertifikatını əldə edib. Təşkilatın qərargahları Florida, Sinqapur və Amsterdamda yerləşir.

• Школа Бизнеса Западно-Каспийского Университета избрана членом Международной организации
Первая в Азербайджане бизнес-школа - Школа Бизнеса Западно-Каспийского Университета была принята в состав авторитетной аккредитационной организации AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), осуществляющей процесс аккредитации бизнес-школ.
Эта организация по аккредитации возникла в США в 1916 году, ее основу составили 17 американских университетов и колледжей.
В 2019 году организация получила сертификат качества ISO 9001. Штаб-квартиры организации находятся во Флориде, Сингапуре и Амстердаме.