"Startup və layihələrin maliyyələşməsində innovativ üsul - Kraudfandinq nədir?" mövzusunda təlim olacaq
Öz Biznesinizə başlamaq, StartUp ekosisteminə qoşulmaq istəyirsiniz, amma kifayət qədər məlumatınız yoxdur?
Elə isə 27 Oktyabr 2021-ci il tarixində Western Caspian University Student Life və Toxum.org platformasının təşkilatçılığı ilə Qərbi Kaspi Universitetində keçiriləcək "Startap və layihələrin maliyyələşməsində innovativ üsul - Kraudfandinq nədir?" mövzusunda Toğrul Vəliyevin iştirakı ilə keçiriləcək təlimdə iştirak üçün tələsin!

• Начинается тренинг на тему «Что такое краудфандинг – инновативный метод в финансировании стартапов и проектов?»
Начинается тренинг на тему «Что такое краудфандинг – инновативный метод в финансировании стартапов и проектов?»
Вы хотите начать свой бизнес, присоединиться к экосистеме СтартАп, но не обладаете достаточной информацией?
В таком случае поспешите принять участие в тренинге Тогрула Велиева на тему «Что такое краудфандинг – инновативный метод в финансировании стартапов и проектов?», который начинается 27 октября 2021 года при организационной поддержке платформы «Western Caspian University Student Life və Toxum.org»!