• ABİTURİYENTLƏRİN NƏZƏRİNƏ! Qərbi Kaspi Universitetində Abituriyent Məsləhət Mərkəzi fəaliyyətini davam etdirir
ABİTURİYENTLƏRİN NƏZƏRİNƏ! Qərbi Kaspi Universitetində Abituriyent Məsləhət Mərkəzi fəaliyyətini davam etdirir
Qərbi Kaspi Universiteti Abituriyent Məsləhət Mərkəzi ali və orta ixtisas təhsili müəssisələrinə qəbul olmaq istəyən abituriyentlərə kömək məqsədilə Dövlət İmtahan Mərkəzi ilə əldə edilmiş razılığa əsasən yaradılıb.
Məsləhət mərkəzində xüsusi treninq keçmiş əməkdaşlar abituriyentlərə tələbə qəbulu qaydaları, ali və orta ixtisas təhsili müəssisələrinə ərizə qəbulu, "Abituriyentin elektron ərizəsi”nin doldurulma və təsdiq edilməsi qaydası və bu zaman qarşıya çıxa biləcək texniki problemlərin həlli, müsabiqə şərtləri, ixtisas seçimi zamanı diqqət yetirilməli olan məsələlər və s. haqqında köməklik göstərirlər.
Abituriyentlər onları maraqlandıran bütün suallarla bağlı "Abituriyent Məsləhət Mərkəzi"nə müraciət edə bilərlər.

• TO THE ATTENTION OF APPLICANTS! Applicant Counseling Center Continues to Operate at Western Caspian University
TO THE ATTENTION OF APPLICANTS! Applicant Counseling Center Continues to Operate at Western Caspian University
Western Caspian University Applicant Counseling Center was established under an agreement with the State Examination Center to assist applicants seeking admission to higher and secondary vocational education institutions.
The employees who have undergone special training at the Counseling Center assist applicants in the rules of admission of students, application for admission to higher and secondary vocational education institutions, the procedure for filling and approval of the "Electronic application of the applicant" and the solution of technical problems, competition conditions, issues to be considered while choosing a major.