• Qərbi Kaspi Universiteti nüfuzlu onlayn təhsil platforması ilə əməkdaşlığa başlayır - TƏLƏBƏLƏR ÜÇÜN
Qərbi Kaspi Universiteti nüfuzlu onlayn təhsil platforması ilə əməkdaşlığa başlayır - TƏLƏBƏLƏR ÜÇÜN
Qərbi Kaspi Universiteti tələbələrinə yüksək keyfiyyətli onlayn təhsilin təşkili üçün səylərini davam etdirir. Dünyanın ən nüfuzlu onlayn təhsil platformalarından biri olan edX-lə Qərbi Kaspi Universiteti arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb.
Razılaşmaya əsasən Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri ABŞ-ın Harvard University, Columbia University və Delft University of Technology və ya məhşur IBM və Amazon şirkətlərinin təqdim etdiyi 138 kursdan ödənişsiz şəkildə yararlana və sertifikat əldə edə bilərlər. Kursların seçilməsində heç bir limit yoxdur, tələbələr istənilən sayda kursa yazıla bilər. Kursları bitirmək üçün son tarix 1 avqust 2021-ci ildir.
Platformaya qoşulmaq istəyən tələbələr ad, soyad, qrup nömrəsi və email ünvanlarını administration_iro@wcu.edu.az hesabına yazaraq müraciət edə bilərlər.

• WCU Partnership with Prestigious Online Platform
Western Caspian University continues its efforts to provide high quality online education to its students. EdX, one of the world’s most influential online education platforms, has signed a cooperation agreement with WCU.
According to the agreement, WCU students will be able to take advantage of 138 courses offered by Harvard University, Columbia University and Delft University of Technology in the United States in addition to IBM and Amazon free of charge and receive a certificate. There is no limit to the choice of courses, students can enroll in any number of courses. The deadline for completing the courses is August 1st, 2021.
Students wishing to join the platform can apply by writing their name, surname, group number and email address to administration_iro@wcu.edu.az.